POZNÁVACÍ DEVÍTKA - 9 km

18.05.2024

Registrace: 8.00 - 10.00 hod.
Startovné: 30,-Kč

Start a cíl: kino Hvězda Kamenický Šenov

POPIS TRASY:

Autobusem od kina Hvězda Kamenický Šenov k rozcestí Křížový buk – zelená poznávací stezka do rezervace měsíčnice, rozcestí Trajek – modrá značka rozcestí v sedle pod Studencem – červená značka + zelená poznávací stezka Zlatý vrch – zelená poznávací stezka k rozcestí s červenou značkou nad Pustým zámkem – červená značka Líska – odjezd autobusem z Lísky do Kamenického Šenova.

Autobusy budou jezdit na trase Kamenický Šenov-Křížový buk a zpět zhruba v půlhodinových intervalech. Účastníci této trasy nastoupí zpět do autobusu na autobusové zastávce Líska. Poslední autobus odjíždí z Křížového buku ve 14.00 hod. Ze zastávky Líska cca ve 14.10 hod.

Pokud tuto trasu půjdete s menšími dětmi, doporučujeme vyrazit dříve, abyste v klidu stihli autobusy nazpět. Upozorňujeme, že poslední autobus odjíždí ze zastávky v Lísce ve 14.10 hod. Další autobusy od tohoto času již nepojedou.

Dopravu historickými autobusy Š IKARUS 280.70E (lidově "harmonika) nebo KAROSA B732 a MAN ND313 zajišťují Retrobusy Chomutov. 

Mapka trasy  ZDE            QR kód mapky ke stažení ve fotogalerii této trasy